Журналістку, яка поставила неприємне запитання Порошенку, звільнили з роботи

Журналістку Марину Барановську, яка запитала у чинного президента Петра Порошенка, як це бути президентом-олігархом в країні, де люди ледь виживають, звільнили з видання «Детектор медіа». Про це Барановська повідомила в Facebook.

«В кінці цього вересня мене звільнили з «Детектора медіа». Точніше зі мною в односторонньому порядку розірвали трудовий договір, як це дозволено законом, якщо ти – ФОП (а я співпрацювала з цією редакцією саме як ФОП)», – повідомила вона.

За її словами, з вересня минулого року вона працювала в «Детектор медіа» редактором і журналістом «Відеотеки».

«На запрошення Наталії Лігачової я прийшла розвивати оновлений сайт «Відеотека», а взагалі працювала над цим проектом тривалий час – з 2010 року (з перервою на 2 роки)», – пише журналістка.

Барановська зазначає, що до її роботи не було претензій до того часу, поки вона не задала своє знамените запитання Порошенку в кінці лютого 2018 року. Після цього вона повідомляє, що ставлення керівника «Детектор медіа» до моєї роботи і до мене особисто змінилося радикально і різко».

«Я шукаю роботу в ЗМІ. І поки безрезультатно. Можливо, хтось із вас може допомогти мені порадою або рекомендацією. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу», – резюмувала журналістка.

Раніше Барановська задала на прес-конференції Порошенка запитання: «Як так виходить, що в країні все погано, а у вас добре? У чому ваш секрет?»

Також журналістка запитала, як воно – бути президентом-олігархом в країні, в якій люди виживають, а не живуть і перебувають на межі гуманітарної катастрофи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *