Запуск ринку електроенергії: холодна вода може подорожчати на 15%

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що водоканали хочуть збільшити тарифи на холодне водопостачання на 15%.

Дане рішення водоканалів пов’язано з підвищенням цін на електроенергію для промисловості через запуск ринку електроенергії з 1 липня, передає УНІАН.

За словами представника президента в Кабміні, для українських підприємств зросла на 30% ціна на електроенергію.

«Для багатьох це є проблемою. В першу чергу – для водоканалів. Вони вже приходять і просять підвищити тариф на холодну воду для населення… Водоканали вже хочуть підвищити тариф на холодну воду на 15%», – розповів Герус.

При цьому він вказав, що підвищення ціни на електроенергію стало проблемою для теплогенеруючих та експортних підприємств. Водночас він зазначив, що з 1 вересня ціни на електрику для промисловості можуть знизитися, і цьому може посприяти постанова уряду про покладання спецзобовязань, рішення НКРЕКУ по формуванню ціни на електрику на добу вперед, а також рішення щодо тарифу від «Укренерго».

Нагадаємо, заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка очікує, що новий склад Верховної Ради під час першого пленарного засідання внесе зміни до Кримінального процесуального кодексу в частині «поправок Лозового» про призначення експертиз на провадженнях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *