«Європейська Солідарність» Порошенка: оновлення чи лише імітація змін

Відбувся з’їзд оновленої партії Петра Порошенка. На зустрічі обрали голову, яким, як не дивно, став сам п’ятий президент. Він зібрав поруч зі собою нові обличчя та позбувся декількох старих.

Першою на сцену вийшла Ірина Геращенко Ірина Геращенко, яка називала всіх однодумців п’ятого президента будівельниками комуністичної партії Радянського Союзу та заявляє – у Європейській, тепер вже, Солідарності вона отримає свій перший в житті партійний квиток.

Читайте також: Парубій відповів, чи йтиме до Ради разом з Порошенком

«Я ніколи в житті не була членом жодної партії. Весь час так траплялося, що пропонували бути членом партії влади – «Наша Україна», БПП, «Солідарність». Проте, коли ти будуєш партію влади, то завжди виходить КПРС. І я буду пишатися тим, що долучуся до партії «Європейська Солідарність», – сказала заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Серед новеньких – Віталій Гайдукевич. Ведучий новин на каналі п’ятого президента.

гайдукевич порошенко
Віталій Гайдукевич

Ми створили громадську організацію, яку не влаштовує нинішній стан речей. Ми прописали принципи і цінності, а потім набралися нахабства, прийшли в партію і сказали: дивіться – ось це принципи і цінності,
– зазначив журналіст Віталій Гайдукевич.

Звісно, головною фігурою з’їзду став Петро Порошенко, якого одноголосно обрали головою «Європейської Солідарності».

порошенко європейська солідарність
З’їзд «Європейської Солідарності»

Політичний важкоатлет майже годину звертався до аудиторії. А от стиль самої промови трошки оновився разом із політичною силою.

Новий стиль від п’ятого президента України Петра Порошенка:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *