Хто ти такий: скандальний журналіст облаяв Зеленського

Скандальний журналіст Роман Скрипін незадоволено висловився на адресу президента України Володимира Зеленського та “справжньої” ролі голови його Офісу – Андрія Богдана.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сторінку журналіста у YouTube.

“Хто ти такий, президент України? Я зараз не персоніфікую ніяк. Хто ти такий?”, – почав свою промову Скрипін.

На його думку, зараз роль президента України виконує голова його Офісу Андрій Богдан:

“Там вся мережа сьогодні лахає, стосовно його [Зеленського] поїздки в Одеську область. Я не знаю, хто йому радить, що йому радять, але він знову на пляжі з Андрієм Богданом, тобто це керівник Офісу президента”, – коментує звернення до президента Роман Скрипін.

“Вова, працювати треба. Якщо до тебе ніхто такого не робив, то це не значить, що не треба працювати. От якого… за тебе Богдан щось смикає, відповідає або спілкується по телефону з іншими людьми від твого імені. Чому ти собі це дозволяєш? Ти або президент, або насрано”, – гаряче звернувся він до Зеленського.

Журналіст незадоволений, тому що усюди “багато Богдана”. Каже, що він не обирав його президентом, як, власне, не обирав він президентом і Володимира Зеленського.

“Це питання виникло завдяки габаритності Богдана – його неможливо не помітити. От він з’являється біля президента і все – президента нема, тому що Зеленський малий, Богдан великий”, – продовжує незадоволений Скрипін.

Нагадаємо, що у новому українському уряді планується створити ще й нове міністерство – гуманітарної політики.

Базу нового міністерства складуть міністерство культури, молоді і спорту, та міністерство інформаційної політики.

В інтерв’ю Інтерфакс-Україна замголова Офісу президента Кирило Тимошенко, розповів, що планується стратегічне об’єднання міністерств:

“Ми вважаємо, що має бути не просто інформаційна стратегія – йдеться про велику гуманітарну сферу. Зараз напрацьовується стратегія щодо об’єднаного міністерства, куди увійдуть міністерства культури, молоді та спорту, інформаційної політики”.

“Це більше гуманітарна сфера, звідки інформполітика і може черпати значну частину меседжів. Не можна побудувати лише верхній кубик. Гуманітарна політика – це ставлення до людей, ставлення людей до влади. Ми в цьому бачимо завдання. А інформаційно вже потрібно це доносити. Тому ми думаємо, що необхідно об’єднати ці міністерства”, – розповіла Кирило Тимошенко.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА раніше, Клімкін розповів про ставлення Меркель до Зеленського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *