Вилучав Кендзьору й показав 35 гірчичників: названо арбітра, який розсудить «Шахтар» і «Динамо»

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матч за Суперкубок України-2019. Головним арбітром матчу буде Віталій Романов.

39-річний арбітр з Дніпра вп’яте у своїй кар’єрі працюватиме на матчі між «Шахтарем» та «Динамо».

Спробуйте свої сили: Що ви знаєте про Суперкубок України? Тест від Спорт24

Вперше Романов працював на «українському класичному» у 2017 році. У 13-у турі сезону 2017/2018 команди розійшлися нічиєю 0:0 у Києві. Тоді на дві команди Романов продемонстрував 5 жовтих карток.

У 2018 році Романов вдруге був головним арбітром матчу «Динамо» – «Шахтар». Команди зустрілися у 32 турі й перемогу здобули «біло-сині» 2:1. Арбітр 13 разів «витягував» з кишені жовте світло.

Третій матч Романов відсудив 3-го листопада, коли «Шахтар» у Харкові переміг «Динамо» 2:1. Романов на дві команди роздав 7 жовтих карток. Восьма для Томаша Кендзьори з «Динамо» стала червоною.

У 2019 році Романов у Києві знову відсудив «українське класичне». Команди розійшлися безгольовою нічиєю. На дві команди Віталій роздав 9 жовтих карток.

Таким чином, за суддівства Романова «Шахтар» і «Динамо» здобули по одній перемозі та двічі розійшлися миром. 35 разів він показував гравцям жовті картки (35-а картка стала червоною).

Асистентами арбітра будуть: Войтюк О. М. (Запоріжжя), Володін В. В. (Херсон), четвертий арбітр – Абдула А. Б. (Харків), резервний асистент арбітра – Шлончак С. М. (Черкаси).

Матч за Суперкубок України відбудеться 28-го липня в Одесі. Початок гри, о 21:00.

Останні новини про Суперкубок України читайте тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *