Вчені розкрили таємницю довголіття та дали дієві поради

Вчені з Бразилії вивели простий рецепт довголіття: силові тренування збільшують м’язову силу, а та в свою чергу впливає на тривалість життя.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “24 здоров’я“, на сайті Європейського товариства кардіологів EuroPrevent-2019 опубліковано звіт про дослідження, в якому брали участь 3 тисячі 878 непрофесійних атлетів віком від 41 до 85 років.

Група шість років проходила тест на максимальну м’язову силу з використанням вправи “тяга до підборіддя”. Максимальну м’язову силу науковці визначали як найбільше значення після двох або трьох спроб збільшення навантаження (значення оцінювалося щодо маси тіла). За 6,5 років спостереження померли 247 чоловіків і 75 жінок.

Виявилося, що тривалість життя пов’язана з м’язовою силою – люди з м’язовою силою вище середнього довше живуть.

Нагадаємо, Бен Келлі, керівник відділу профілактичної медицини Центру здоров’я США раніше зазначав, що виснажливі вправи в тренувальному залі не завжди допоможуть схуднути. Краще всього для метаболізму — це вправи з вагою. Вони повинні бути інтенсивними, бо спалять жири,  а також наростять м’язи. Також корисно тренуватися на свіжому повітрі, але пам’ятати про глибоке дихання. Для підготовки до фізичних навантажень дуже важливі зупинки після вправ і повноцінне розслаблення під час дихання.

Експерти підготували найбільш ефективні вправи, які допоможуть зміцнити серце.

Також повідомлялося, що під час фізичних навантажень, роботи в саду і городі не варто забувати про відпочинок, зміні положення спини. Необхідно дозувати навантаження, не піднімати тяжкості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *