В Україні стартували масштабні навчання з арміями НАТО

В Україні у понеділок, 3 вересня, почалися багатонаціональні військові навчання «Репід Трайдент – 2018» («Rapid Trident – 2018») за участю підрозділів армій НАТО.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією відомства, урочисте відкриття навчань відбулося на базі Міжнародного центра миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львівській області.

«Цьогорічний «Репід Трайдент – 2018″ є наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України (Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Управління Державної охорони) та військових підрозділів іноземних держав», – заявляють у відомстві.

Зазначається, що в цьогорічних заходах братимуть участь військові підрозділи 10 країн-членів НАТО та 4 країн-партнерів НАТО. Всього 14 країн: Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина.

Також до навчань залучені військовослужбовці багатонаціональної Литовсько-Польсько-Української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького.

За даними Міноборони, у цілому до навчань залучено понад 350 одиниць техніки та 2200 військовослужбовців, які тренуються на Яворівському полігоні.

Заходи триватимуть 2 тижні (до 15 вересня включно) та складатимуться з двох фаз – командно-штабної та польової. За цей час українські військові та їх колеги з країн-партнерів відпрацюють низку завдань як бойового, так і логістичного та гуманітарного характеру.

«Важливою особливістю навчання є те, що з українського боку переважну частину учасників складають військовослужбовці однієї із механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, які мають безпосередній і зовсім нещодавній досвід бойових дій у найгарячіших місцях району проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей», – розповідають у прес-службі.

Як повідомлялося, раніше президент США Дональд Трамп ухвалив надання Україні 250 млн доларів військової допомоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *