Телепередача, де Тимошенко звинуватила Порошенка, йде з ефіру

Телепередача на каналі UA: Перший, в ефірі якої лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка в нібито бажанні розв’язати «велику війну» в Донбасі закривають. Телепрограма «Доброго ранку, Країно» «неодноразово порушувала стандарти», повідомили в Національну громадську телерадіокомпанію (НГТУ).

Громадський мовник стверджує, що телепрограма – це власний продукт компанії «Ера-Медіа», який виходить на UA: Перший за договором між двома компаніями.

У НГТУ відзначили, що неодноразово фіксували порушення стандартів в контенті «Ери» – «маніпуляції фактами, подачу власних думок як фактів, безпідставні узагальнення, неконкретні посилання на джерела інформації, експертні коментарі неналежної якості» і ін.

Мовник заявляє, що ще 5 та 7 червня 2018 року повідомив «Еру» про припинення договору про створення програми «Доброго ранку, Країно!» і його дія закінчується 10 липня 2018 го.

Нагадаємо, Тимошенко заявила, що Порошенко може за домовленістю з бойовиками «Л/ДНР» здати кілька українських міст – щоб на тлі війни не проводити виборів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *