Суд Києва відхилив ще один позов Саакашвілі до ДМС

Окружний адміністративний суд Києва відхилив ще один позов лідера партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі про визнання незаконною бездіяльності Державної міграційної служби (ДМС) при розгляді скарги на рішення щодо відмови надати політику статус особи, яка потребує додаткового захисту.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Відповідне рішення суд прийняв на засіданні у вівторок, відмовившись визнати протиправною та незаконною бездіяльність ДМС за позовом Саакашвілі”, – йдеться у повідомленні.

У своєму позові політик також попросив суд визнати протиправною та незаконною бездіяльність Київського обласного управління ДМС, яке не передало матеріали його особової справи до центрального апарату ДМС. У задоволенні цієї скарги суд також відмовив.

За словами адвоката Саакашвілі Руслана Чорнолуцького, сторона захисту вважає, що це рішення є черговим незаконним судовим вердиктом за позовами Саакашвілі в українських судах. Він також підкреслив, що на це рішення буде подано апеляцію.

Відповідне рішення є логічним продовженням того, яким 5 лютого Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення Окружного адмінсуду, який відмовив визнавати незаконним рішення управління ДМС Київської області про відмову в наданні Саакашвілі статусу особи, яка потребує додаткового захисту, вважає адвокат.

Чернолуцький зазначив, що це рішення також буде оскаржено вже в касаційному порядку.

Адвокат наголосив, що оскільки судові процеси стосовно статусу Саакашвілі тривають, політик наразі має всі законні підстави знаходитися на території України.

«Довідка про захист діє на період, доки не будуть розглянуті апеляції і касації», – резюмував адвокат.

Як повідомлялося раніше, Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною відмову Державної міграційної служби надати лідеру «Руху нових сил» Михайлу Саакашвілі статусу біженця або особи, що потребує додаткового захисту.

У свою чергу Саакашвілі назвав рішення Апеляційного суду у справі про надання йому статусу біженця політично вмотивованим кроком в інтересах президента України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *