Справа Мартиненка: одного із фігурантів заочно заарештовано

Фігуранта справи колишнього народного депутата від «Народного фронту» Миколи Мартиненка щодо розкрадання коштів державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Євгена Бугу заочно взяли під варту.

Про це повідомляє Слово і Діло з посиланням на ухвалу Апеляційного суду Києва.

Таким чином, суд задовольнив скаргу прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення Солом’янського районного суду Києва, який відмовив у заочному арешті Буги. Відмова була аргументована тим, що суду не надали доказів, що Буга перебуває в міжнародному розшуку й що його внесли до бази Інтерполу.

Колегія суддів Апеляційного суду вирішила, що постанова про оголошення в міжнародний розшук Буги, а також надсилання відповідних документів до бюро Інтерполу і є початком його перебування в міжнародному розшуку.

З огляду на це колегія вважає, що клопотання про взяття Буги під варту можна розглядати за його відсутності. Суд скасував ухвалу нижчої інстанції й постановив нову, якою задовольнив клопотання про заочний арешт підозрюваного.

Бугу підозрюють у пособництві в заволодінні майна «СхідГЗК» шляхом зловживання службовим становищем, а також в участі у злочинній організації та в злочинах, скоєних такою організацією.

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Києва скасував повернення на доопрацювання обвинувального акта в справі проти колишнього депутата Верховної Ради від «Народного фронту» Миколи Мартиненка і постановив почати її розгляд.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *