Словенська авіакомпанія передумала літати до Києва

Словенська авіакомпанія Adria Airways прийняла рішення припинити польоти до столиці України, Польщі та Румунії. В авіакомпанії відзначили, що, беручи до уваги наявні можливості і дані обставини, вони вирішили не продовжувати польоти за напрямками Бухарест, Київ і Варшава, повідомляє EX-YU Aviation News.

«Наша довгострокова мета — зростання, але ми хочемо зберегти стійкість і стабільність, а наші послуги зробити надійними і безпечними», — розповіли в авіакомпанії.

Польоти між Києвом і Любляной були відкриті минулої зими, а ще недавно всі три напрями активно рекламувалися перевізником. Зараз вся інформація про авіарейси на сайті і в соціальних мережах компанії видалена.

Цього літа Adria Airways виконувала рейси до Києва і Варшави три рази в тиждень, в Бухарест — два рази. В результаті скасування рейсів між Любляной і Києвом більше не буде прямого авіасполучення.

Як відомо, JCB — найбільша платіжна система Японії і одна з п’яти найбільших платіжних систем світу за обсягом випущених платіжних карток та обсягом операцій з оплати товарів і послуг — зацікавлена у виході на український ринок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *