Скандальний прокурор Кулик продовжує реєструвати дітей від нібито чужої жінки

Екс-прокурор АТО і чинний співробітник Генпрокуратури Костянтин Кулик, якого судять за незаконне збагачення, задекларував ще одну дитину від жінки, з якою нібито не має сімейних відносин.

Про це, посилаючись на його е-декларацію, повідомляє Судовий репортер, зазначаючи: Кулик задекларував чотирьох дітей, «матір’ю трьох із них є Ірина Німець, яка в декларації як член сім’ї не зазначена».

Нагадаємо: у 2016 році Кулик програв суд Німець щодо встановлення факту спільного проживання однією сім’єю – у суді він доводив, що має право на половину квартири Німець, придбаної у 2015 році, оскільки протягом 2012-2014 рр. вони проживали однією сім’єю в квартирі, записаній на його матір.

Своєю чергою, Німець серед іншого стверджувала, що з Куликом у неї ніколи не було: сім’ї, домовленості щодо придбання нерухомості, а також, що разом вони ніколи не мешкали, квартиру для проживання своїх онуків надала мати Кулика, а сам він мешкав у своїй квартирі поруч.

Щодо ж спільних дітей жінка заявила, що їхнє народження стало наслідком стосунків, а не спільного проживання, а тому це не дає підстав вважати, що вони з Куликом мали сім’ю, вели спільне господарство, проживали разом, мали єдиний сімейний бюджет.

Суд погодився із доводами Німець і 27 жовтня 2016 року визнав, що в Кулика не було з нею сімейних відносин і спільного майна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *