«Сила людей» може виставити в президенти одіозного екс-міністра, пов’язаного з олігархом-втікачем

Партія «Сила людей» може виставити в президенти одіозного екс-міністра Ігоря Шевченко, пов’язаного з олігархом-втікачем Олександром Оніщенко.

Про це Ігор Шевченко повідомив на своїй сторінці Facebook.

“Я подався на праймериз до вашої партії тому, що вважав “Силу Людей” взірцем політичної демократії в Україні та однією з небагатьох ідеологічних партій нелідерського типу. На власному досвіді переконався, що ваші процедури та правила ефективно забезпечують баланс повноважень та здійснення незалежного контролю за внутрішньопартійними процесами та органами партії”, – зазначає Ігор Шевченко.

В 2015 році журналісти програми “Гроші” розслідували зв’язки Ігоря Шевченко з Олександром Онищенко. Вони розповідали, що Олександр Онищенко придбав олімпійській чемпіонці Ганні Безсоновій, з якою знаходився у романтичних стосунках, депутатський мандат для її брата Олександра. Існує інформація, що він коштував екс-депутату “Партії регіонів” 7 мільйонів доларів. Але Безсонов так у Верховну Раду і не потрапив.

Для того, щоб витрачені кошти не пропали, Онищенко домовився про крісло міністра екології для Ігоря Шевченко. Про останнього відомо те, що він закінчив Гарвард та заснував власну юридичну контору “Астерс”, а потім “Шевченко Дідковський і Партнери”.

Журналісти “Грошей” дізналися, що “Астерс” довгий час була юридичним радником одіозного міністра вугільної промисловості та енергетики часів Януковича Едуарда Ставицького, який мав бізнес-інтереси з Онищенком.

На даний момент Онищенко знаходиться у всеукраїнському розшуку. Його підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ “Укргазвидобування”, в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

В 2016 році НАБУ повідомило, що в результаті обшуку приміщень, які належать адвокату Онищенко Циганкову О.І, були отримані документи, які казують, що з офісу Циганкова здійснювалося управління фінансовими операціями ряду підприємства з ознаками фіктивності, які займалися конвертацією в готівку коштів, отриманих від реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ПАТ” Укргазвидобування.

«Сила людей» може виставити в президенти одіозного екс-міністра, пов’язаного з олігархом-втікачем «Сила людей» може виставити в президенти одіозного екс-міністра, пов’язаного з олігархом-втікачем «Сила людей» може виставити в президенти одіозного екс-міністра, пов’язаного з олігархом-втікачем

НАБУ продемонструвало копії відомостей, наданих Банком щодо IP-адрес п’яти підприємств з ознаками фіктивності, з яких здійснювалось управління системою “Клієнт-банк”. Також ними було укладено 7 угод на загальну суму 40 млн. грн, які пройшли через рахунки ТОВ “Центр Паритет” в період з 5 лютого по 24 лютого 2015 року. Дві було здійснено з офісу Циганкова.

В 2017 році НАБУ відправило запит до Інтерполу про оголошення екс-регіонала в міжнародний розшук.

“Збіг по датах невипадковий. Спроба затримати Насірова вночі з другого на третє березня зумовлена не тим, що у нього день народження, а тим, що саме сьогодні комісія Інтерполу вкотре розглядає документи за запитом НАБУ про оголошення мене в міжнародний розшук. Заради цього вони і влаштували весь цей цирк. Якщо Інтерпол відмовить їм сьогодні, вони знову пролітають”, – пояснив Онищенко.

В 2017 році Олександр Онищенко разом з народним депутатом Сергієм Льовочкіним зустрілися у Женеві (Швейцарія), а звідти вилетіли у Москву.

Як повідомило джерело ІНФОРМАТОРа, Онищенко і Льовочкін намагалися обговорити створення союзу для протидії Петру Порошенку.

На такий крок Сергія Льовочкіна штовхнув страх початку політичного переслідування, тоді як Олександр Онищенко мріє про помсту за виключення його з кола наближених осіб президента. Політики розуміють, що Петро Порошенко має намір монополізувати владу, тому ворожим президенту групам олігархів залишається або прибрати гаранта, або самим бути ліквідованими.

Нагадаємо, що раніше Ігор Шевченко розповідав про використання у своїй передвиборчій кампанії методу Макрона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *