Садовий разом із Гриценком: соціолог вказав на те, що один плюс один не завжди дорівнює два

Не всі прихильники Андрія Садового віддадуть свій голос за Анатолія Гриценка, оскільки електорат мера Львова – це уособлення ліберальних цінностей, а екс-міністра оборони – старше покоління, що більше орієнтується на «сильну руку».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Олексій Антипович, коментуючи інформацію про те, що міський голова Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка, зауважив, що ставлення українців до того, що є об’єднаний кандидат від демократичних сил, сприймається дуже позитивно.

«Українці взагалі люблять об’єднання: об’єднаний кандидат на мажоритарних виборах, об’єднаний кандидат на посаду Президента – це вже саме собою додає. Наскільки додасть Гриценку заклик голосувати за нього Андрія Садового і зняття його кандидатури – будемо дивитися у наступних дослідженнях, але в цьому випадку один плюс один не завжди дорівнює два. Якщо ми проаналізуємо електорат, то Андрій Іванович Садовий – це уособлення у більшості певних ліберальних цінностей, певних європейських цінностей, а Анатолій Степанович Гриценко – це вибір дещо старшого покоління, яке орієнтується, може, більше на «сильну руку», аніж на демократичні цінності», – зазначив Олексій Антипович.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» вважає, що не всі прихильники Андрія Садового віддадуть свій голос за Анатолія Гриценка, попри те, прогнозує він, ефект від такого рішення буде і можна говорити про те, що екс-міністр оборони виходить у четвірку лідерів. «Питання у тому, чи буде цього достатньо, щоб наздогнати трійку лідерів», – зауважив Олексій Антипович.

Коментуючи скандал щодо розкрадань в оборонній сфері, експерт зауважив, що на фоні очікуваного зниження рейтингу Петра Порошенка від цього скандалу, найбільше «бонусів» отримає саме Анатолій Гриценко, а також Юлія Тимошенко. Що ж до того, чи отримає частину голосів розчарованих українців шоумен Володимир Зеленський, нині говорити не можна, додав Олексій Антипович.

Нагадаємо, міський голова Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Андрій Садовий повідомив, що його політична сила братиме участь у парламентських і місцевих виборах.

Як повідомляли, Дмитро Гнап заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на виборах Президента України на користь кандидата від об’єднаних демократичних сил після того, як його рішення підтримає партійний з’їзд, що відбудеться 2 березня у Дніпрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *