Президент має намір підкорити нардепів зняттям недоторканності – політолог

Політолог Дмитро Корнійчук заявив, що президент Петро Порошенко має намір підкорити собі народних депутатів, знявши з них депутатську недоторканність.

Про це він написав на Facebook.

«Порошенко готується до «Великої битви» після свого обрання в 2019-м, в якому він впевнений. Нова Рада буде явно опозиційна. Тому сформувати коаліцію під президента або воювати з коаліцією сил на чолі з Тимошенко можна буде тільки репресивними методами. Що набагато легше зробити за відсутності депутатської недоторканності», – пояснив політолог.

На думку Корнійчука, внесенням до Верховної Ради законопроекту щодо зняття депутатської недоторканності, чинний президент планує підставити політичні сили, які не проголосують за зняття недоторканності, оскільки повинні стати переможцями на наступних парламентських виборах.

«Якщо зміни до Конституції таки внесуть, Порошенко вибиває у олігархів інтерес до підтримки багатьох політичних сил. А для багатьох бізнесменів – інтерес участі в виборах», – додав політолог.

Нагадаємо, Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до Конституції України в частині депутатської недоторканності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *