Посол США знайшов затриманого в Росії американця-«шпигуна»

Посол Сполучених Штатів Америки в Росії Джон Гантсман відвідав затриманого в Москві громадянина США Пола Уілана, якого Росія звинувачує у «шпигунстві», повідомили в Державному департаменті США.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

<span><span>У Москві за підозрою в шпигунстві затриманий громадянин США&nbsp;</span>Пол Уілан</span> - Посол США відвідав затриманого в Росії американця-«шпигуна»

«Посол Гантсман висловив підтримку Уіланові і запропонував допомогу посольства», – мовиться також у короткому повідомленні з Вашингтона.

Раніше 2 січня речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявляла, що Москва надала США консульський доступ до затриманого.

Перед тим державний секретар США Майкл Помпео висловлював сподівання, що найближчим часом США зможуть отримати консульський доступ до свого громадянина, арештованого в Росії за підозрою у шпигунстві. У разі, якщо затримання невиправдане, США будуть домагатися негайного звільнення американця, додав держсекретар.

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року в Москві співробітниками Федеральної служби безпеки Російської Федерації при проведенні «шпигунської акції» затриманий громадянин США Пол Уілан.

Сполучені Штати Америки вимагають забезпечити консульський доступ до американського громадянина, затриманого Федеральною службою безпеки РФ за підозрою в шпигунстві.

Родина затриманого в Москві громадянина Сполучених Штатів Пола Уілана відкидає звинувачення у шпигунстві Федеральної служби безпеки Росії.

Читайте також: Знаменитого ведучого терміново доставлено в лікарню з важкими травмами

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *