Порошенко вважає, що статусу української мови не вистачає врегулювання

Президент Петро Порошенко вважає, що Україні потрібне законодавче врегулювання «всіх питань, пов’язаних зі статусом української мови як державної».

Про це він заявив під час відкриття 25-го Форуму видавців у Львові, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Перед нами стоїть надзвичайно важливе завдання – забезпечити розвиток та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя і на всій території України, посилення ролі української мови як консолідуючого фактору в українському суспільстві, як засобу зміцнення державної єдності», – сказав він.

За словами Порошенка, саме на це був спрямований його указ і цілий ряд інших підписаних законів, проте цього недостатньо.

«На цьому точно не потрібно зупинятись. Нам потрібне законодавче врегулювання всіх питань, пов’язаних зі статусом української мови як державної. Більше того, нам потрібна активна позиція суспільства, спрямована на розширення сфери функціонування і застосування української мови, на реалізацію всіх без винятку положень мовного законодавства», – додав президент.

Нагадаємо, Верховна Рада планує 20 вересня розглянути питання перейменування двох областей – Кіровоградської і Дніпропетровської.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *