Партію Зеленського назвали кімнаткою з кількома комп’ютерами

Партія Зеленського має божевільний рейтинг, але вона абсолютно пуста. На сьогодні «Слуга народу» – це маленька кімната й декілька комп’ютерів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст, політичний блогер Олена Яхно.

Пані Яхно вважає, що голосування у Верховній Раді за 20 травня як дня інавгурації новообраного Президента для команди Зеленського було несподіванкою.

«Мені здається, що вони все-таки в душі готувалися, як і багато-хто, що буде 28 травня. Я думаю, це була третя серія «Стадіон, так стадіон!». Тим більше, якщо будуть дочасні вибори, вони можуть припасти на кінець липня, тобто сезон відпусток. У цій ситуації насправді незрозуміло, хто виграв, а хто програв», – зазначила експерт.

Зокрема, за її словами, вона не впевнена, що Зеленському вигідна така швидка інавгурація і перевибори. Пані Яхно зауважила, що від дочасних виборів команда Зеленського має плюси і мінуси. Тому є сумніви в тому, чи будуть вони взагалі.

«Його партія має божевільний рейтинг 39%, але вона абсолютно пуста. А якщо ще будуть дочасні вибори їм треба мати 200 міжоритарників. За такий короткий час у них не буде можливості заповнити цю шахову дошку», – переконана Яхно.

Окрім цього, пані Яхно додала, що новообраному президенту зараз потрібно зробити кадрові призначення, які він мусить здійснити як президент. І на все це потрібен би був деякий часовий запас. 

«Йому потрібно призначити силовиків, голосу СБУ, голів райдержадміністрацій. Тобто перед ним дуже багато викликів. З іншої сторони, у БПП і «Батьківщини» розгорнуті штаби і для них не проблема включитися до виборів», – прокоментувала гостя програми.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати визначили дату інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського – 20 травня. Розгляд постанов відбувся за скороченою процедурою.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *