Одіозний нардеп Барна просить позбавити акредитації журналіста «1+1»

Народний депутат від БПП Олег Барна хоче позбавлення акредитації при Верховній Раді України журналіста програми «Гроші» каналу «1+1» Ігоря Колтунова, якого він обматюкав у кулуарах парламенту 2 жовтня

Про це йдеться у зверненні нардепа до голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, текст якого є у редакції «Детектора медіа».

Зокрема пан Барна просить голову Комітету рекомендувати прес-службі апарату ВР припинити акредитацію при парламенті журналіста Ігоря Колтунова «задля унеможливлення в майбутньому відвідування Верховної Ради України даним журналістом».

Одіозний нардеп Барна просить позбавити акредитації журналіста «1+1»

Нардеп вважає, що журналіст непрофесійно виконує свої обов’язки.

«Вважаю неприпустимою акредитацію при Верховній Раді подібних журналістів, метою яких є не професійне виконання своїх обов’язків, не об’єктивне висвітлення роботи Верховної Ради України як найвищого законодавчого органу держави, а лише дискредитація брудним методами народних депутатів та українського парламенту в цілому», – йдеться у зверненні Барни.  

Одіозний нардеп Барна просить позбавити акредитації журналіста «1+1»

Перша заступниця голови Комітету свободи слова Ольга Червакова у коментарі «Детектору медіа» повідомила, що вона так само отримала звернення нардепа Барни щодо позбавлення журналіста «1+1» акредитації. За її словами, Комітет розгляне звернення найближчим часом.
«Я вбачаю особисто в цьому конфлікт інтересів, тому що не може депутат звертатися за покарання журналіста, якого він обматерив. Але Комітет розглядає всі звернення, які надходять, тому ми це розглянемо на одному з найближчих засідань. Сьогодні, на жаль, не встигли, тому що це звернення до мене надійшло в понеділок, а в п’ятницю вже був підписаний порядок денний Комітету», – сказала вона.

Пані Червакова додала, що в законодавстві не прописані механізми позбавлення журналіста акредитації.

У своєму зверненні пан Барна також зазначає, що чотири рази звертався до генерального директора телеканалу «1+1» Олександра Ткаченка з проханням надати йому прямий ефір «для законного права захистити свою честь, гідність та ділову репутацію щляхом спростування неправдивої інформації щодо мене».За словами Барни, він не отримав жодної відповіді.

«Детектор медіа» звернувся до прес-служби медіагрупи та журналіста Колтунова по коментарі.

Нагадаємо, 2 жовтня у кулуарах Верховної Ради України народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна обматюкав журналіста програми «Гроші» каналу «1+1» Ігоря Колтунова після запитання про кнопкодавство. Наступного дня в розмові з журналістами він пояснив свою поведінку тим, що таким чином переадресував свою лайку власнику медіахолдингу «1+1 медіа» Ігорю Коломойському.

Керівник Студії «Квартал 95» Володимир Зеленський та гендиректор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко відреагували на лайку нардепа флешмобом та запропонували всім приєднатися до нього.

Голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар вибачилася за нардепа.

Виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк вважає, що Олег Барна має вибачитись перед журналістом.

5 жовтня журналіст програми «Гроші» телеканалу «1+1» Ігор Колтунов зареєстрував у парламентській канцелярії листа-звернення до голови фракції БПП Артура Герасимова з приводу поведінки члена фракції Олега Барни, який обматюквав його 2 жовтня в кулуарах парламенту. У листі представники медіагрупи вимагають виключення Барни з фракції.

Згодом нардеп вибачився за лайку перед виборцями та «дітьми, яким показали це відео».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *