НБУ оштрафував три банки на 1 мільйон

НБУ оштрафував три банки на 1 мільйон
НБУ оштрафував три банки на 1 мільйон

Національний банк України за результатами перевірок застосував до АТ “Перший інвестиційний банк”, АТ “А-Банк” та АТ АКБ “Львів” штрафні санкції.

Про це йдеться у повідомленні регулятора, пише “Економічна правда”.

“Перший інвестиційний банк” оштрафований на 200 тисяч гривень за неналежний аналіз фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу. Ризик-орієнтований підхід враховує приналежність банку до певної категорії з урахуванням його розміру в банківській системі, характеру і складності операцій, рівня ризиків, притаманних його діяльності, а також на підставі певної загальної оцінки SREP (Supervisory Review and Evaluation Process).

“А-Банк” отримав письмове застереження. НБУ ухвалив, що банк неналежним чином виконує обов’язки розробляти, впроваджувати та постійно з урахуванням законодавства оновлювати внутрішні документи з питань фінмоніторингу.

Також банк отримав попередження за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації, вивчення клієнтів, в тому числі клієнтів – національних громадських діячів, їх близьких осіб або пов’язаних з ними осіб. Банк оштрафован на 400 тис за порушення вимог законодавства в сфері фінансового моніторингу виконання запитів інспекційної групи.

Банк “Львів” оштрафований на 400 тисяч гривень за нездійснення належного аналізу фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *