МВС про гелікоптери в окрузі, де програв Пашинський: Показали, що безлад не варто робити

Міністерство внутрішніх справ відправило гелікоптери спецпризначенців як превентивний захід для недопущення правопорушень на округах №50 та №64.

Про це в ефірі Громадського заявив речник МВС Артем Шевченко.

При цьому Шевченко зауважив, що значних правопорушень не було, але тільки тому, що правоохоронці посилили заходи групами спецпризначення та перекидали їх гелікоптерами.

Речник МВС додав, що у цих округах були «потенційні проблеми з перерахунком голосів, або певне зволікання у встановленні результатів».

За його словами, цими діями поліція показала тим, хто «можливо має якісь наміри» влаштувати безлади і правопорушення, що «цього не варто робити».

«У нас вистачить сил і засобів, а головне — рішучості і політичної волі — стримати всі можливі правопорушення і довести до логічного завершення ті кримінальні провадження, які вже розпочаті», — підсумував Шевченко.

Нагадаємо, кандидат від «Слуги народу» В’ячеслав Сігачов обійшов нардепа Сергія Пашинського на окрузі №64 Коростеня Житомирської області.

Пізніше Національна поліція направила на Житомирщину гелікоптер зі спецпідрозділом ТОР для забезпечення правопорядку під час підрахунку голосів на виборчому окрузі №64.

За остаточними підсумками виборчих перегонів в окрузі №64 переміг чинний нардеп від БПП Володимир Арешонков.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *