Менеджери Ахметова і ясновидиця з Києва перерахували партії Ляшка мільйони на вибори

Президентську кампанію лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка фінансували представники колишнього менеджменту компаній бізнесмена Ріната Ахметова і ясновидиця з міста Вишневе під Києвом.

Про це йдеться в сюжеті програми «Наші гроші» з Денисом Бігусом.

У першому кварталі 2019 року солідні суми на рахунок «Радикальної партії» надійшли від колишнього менеджменту компаній Ахметова.

Перший заступник мера Маріуполя Михайло Когут в першому кварталі 2019 пожертвував на рахунок «Радикальної партії Олега Ляшка» 1,5 млн гривень. Це перевищує суму його доходів і заощаджень за минулий рік більш ніж на 200 тис. гривень. До приходу в міськвиконком Когут працював на «Маріупольському меткоммбінаті ім. МК Ілліча» і ТОВ «Здравниця плюс», які належать корпорації «Метінвест» Ахметова.

Також одним з найбільших офіційних донорів партії Ляшко став попередник Когута на посаді першого заступника мера Маріуполя – Олександр Голтвенко. Він займав цю посаду в 2015-2018 роках, а в цьому році пожертвував 1,6 млн гривень. Голтвенко також працював на підприємствах «Метінвест».

Найбільше пожертвування – 1,65 млн гривень – зробив Юрій Зінченко. Раніше він працював генеральним директором Харцизького трубного заводу, Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча, а також в корпорації «Метінвест», бенефіціаром яких є Ахметов.

Другим найбільшим донором «Радикальної партії» став Антон Гливинський – також 1,65 млн гривень. Гливинський понад 12 років працював у компаніях Ахметова СКМ і «Еста Холдинг».

Стільки ж на рахунок партії Ляшка перед президентськими виборами перерахувала ясновидиця з міста Вишневого, що під Києвом, Наталія Еріставі. Правда, велику частину цих коштів було їй повернуто, ймовірно, через наявність у ворожки податкового боргу. У минулому році вона пожертвувала партії майже 1,3 млн гривень.

НагадаємоЛяшко заявив про об’єднання з мером Києва Віталієм Кличком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *