Коломойський визнає, що завдав «Привату» 248 млн збитків. А банк вимагає 3 млрд

Колишні власники націоналізованого ПриватБанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов визнали у Високому суді Лондона, що завдали збитки установі на 248 мільйонів доларів. Але решту 1,9 млрд доларів, які вимагає банк, не визнають.

Про це повідомляє прес-служба «Приватбанку».

«Для цілей цих клопотань, всі відповідачі не заперечують, що банк має достатню для судового розгляду справу, та шахрайськими діями банку було завдано збитків на суму 248 млн дол. США… Звичайно ж для пана Коломойського та пана Боголюбова є невигідним визнання наявності достатньої для судового розгляду справи щодо масштабних шахрайських дій проти них та при цьому намагатися запобігти тому, щоб суд розглядав цю справу», – повідомляють у прес-службі ПриватБанку.

Як додає «Громадське», перед націоналізацією колишні власники видали фіктивних кредитів на 1,9 мільярда доларів, за якими нараховується по 500 тисяч доларів відсотків щодня. Тому наразі сума позивних вимог ПриватБанку до колишніх власників сягає 3 мільярдів доларів.

Раніше юристи Коломойського повідомили, що Високий суд Лондона зняв арешт з його активів і з активів Боголюбова.

У ПриватБанку повідомили, що оскаржуватимуть це рішення і наразі арешт на активи Коломойського та Боголюбова залишається чинним.

Зазначимо, що на подачу апеляції у Приватбанку є 21 день. Якщо банк цього не зробить, з активів Коломойського та Боголюбова знімуть арешт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *