Гройсман завжди готовий звітувати й не боїться відставки

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не боїться відставки і готовий прозвітувати про роботу Кабінету міністрів України перед Верховною Радою у будь-який момент.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.

За словами Гройсмана, якщо хтось хоче використовувати поданий 15 лютого звіт про роботу уряду проти нього, то ця людина «не повинна ховатися за маскою якогось там комбінатора».

Прем’єр стверджує, що ні депутати з «Народного фронту», ні нардепи від «Блоку Петра Порошенка», не мають наразі такої позиції про відставку уряду.

«Якщо хтось вважає, що такими методами на мене можна тиснути, то такі люди сильно помиляються. Я не боюся втратити свою посаду», – заявив глава уряду.

Гройсман вважає, що звіт уряду у Верховній Раді є технічним питанням, і його було відкладено через відсутність парламентарів із декількох комітетів. А звітувати, заявляє прем’єр, він готовий завжди.

Як відомо, парламентський комітет з питань економічної політики, який 18 квітня мав розглянути звіт Кабінету міністрів України про його діяльність за 2017 рік, переніс своє засідання на два місяці – на 20 червня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *