Дві третини топ-чиновників знято з розшуку за генпрокурора Луценка – нардеп

Дві третини топ-чиновників були зняті з міжнародного розшуку за час перебування Юрія Луценка на посаді генерального прокурора України.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв в ефірі телеканалу ZIK.

«Я проаналізував, за яких генеральних прокурорів відбулося зняття з міжнародного розшуку топ-чиновників. Мене ця цифра вразила. Якщо брати ключових посадовців, то 2/3 із них були зняті з розшуку при генпрокуророві Луценку», – розповів Соболєв.

За його словами, це сталося попри те, що подання готувалися іншими прокурорами, і всі обставини надавалися. Тоді ці високопосадовці, зауважує Соболєв, чомусь підлягали розшуку, а от саме за Луценка їх почали знімати один за одним.«Я розумію, що минає багато часу, коли прокуратура мала надати доказову базу, а не лише базу з емоціями. Але сам факт залишається фактом, коли серед цих топ-посадовців ми бачимо практично всіх перших осіб в оточенні Януковича – від міністрів, глав адміністрацій, то розумієш, що, можливо, це система», – додав нардеп.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко за допомогою ООН таки отримав американську візу, дію котрої США йому раніше припинили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *