До Дня Незалежності Києвом проїдуться «Сапсан» та інші новітні зразки техніки

На урочистому параді до 27-ї річчя Незалежності України, 24 серпня, вперше проїдуться зразки ракетної та артилерійської техніки вітчизняного виробництва. Про це повідомив портал ukrmilitary.com з посиланням на військового експерта, директора інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергія Згурця.

За словами Згурця, на Хрещатику мають проїхати оперативно-тактичний комплекс «Сапсан», високоточна система залпового вогню «Вільха», автоматизована ракетна система залпового вогню (РСЗВ) «Верба», нова самохідна 155-мм гаубиця «Богдана» та ряд інших новинок.

«Звичайно, як добре інформований оптиміст, на такий широкий показ я навряд чи наважився б. Хоча б тому, що для виведення на держвипробування і на серійне виробництво по окремих зразках ще доведеться сильно попітніти. Але, з іншого боку, а чому, власне, і не показати? Загалом, чекайте прем’єр», – написав експерт.

Нагадаємо, Україна за сприяння нардепа Сергія Пашинського почала закупляти через корупційну схему застарілі БМП в Польщі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *