Для чиновників закуплять елітні броньовані «Мерседеси» за 54 млн грн

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» (ДУСя) через систему Prozorro проведе тендери щодо закупівлі броньованих автомобілів еліт-класу, вартістю 53,89 млн грн, повідомили Наші гроші.

За умовами тендеру, автобаза хоче придбати два автомобілі Mercedes-Benz S600 2018 року випуску з очікуваною вартістю 42,42 млн грн.

За вимогами державної організації, один з автомобілів повинен мати бронювання найвищого рівня захисту VR10, оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, холодильник, аудіосистему, GPS, два кондиціонери, оббивку стелі з мікрофібри, функцію пам’яті задніх сидінь, декоративні елементи з чорного полірованого тополя.

Другий автомобіль повинен мати ідентичне до першого бронювання, оббивку з ексклюзивної шкіри порцелян, систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Подібні автомобілі у попередні роки були завезені дешевше. У 2015 році в Україну завезли нові броньовані Mercedes-Benz S600 Limousine lang, які декларували по ціні від 9,88 млн грн до 10,66 млн грн. Минулого року в країну були ввезені вживані броньовані Mercedes-Benz S600 2013 року виготовлення з класом броні В7 за ціною від 3,25 млн грн до 3,37 млн грн.

Також автобаза ДУСі хоче закупити два Mercedes-Benz S560 4matic long 2018 року випуску за 11,47 млн гривень.

Перший автомобіль повинен мати оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, кондиціонування сидінь, пакет систем допомоги при паркуванні з камерою кругового огляду, мультифункціональне рульове колесо з дерева та шкіри, комфорт-пакет обігріву, декоративні елементи з чорного полірованого тополя.

Другий Mercedes-Benz S560 4matic long матиме таку ж оббивку салону, задня частина салону буде з перегородкою, холодильник, відкидні столики, проектор, сигнальні жилети для водія і пасажирів, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Вартість таких автомобілів у офіційного дилера Mercedes стартують від 3,33 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *