Через спроби рейдерського захоплення велика мережа АЗС закриває третину своїх заправок

Засновник мережі БРСМ-Нафта Андрій Біба прийняв рішення про розірвання оренди 63 автомобільних заправних станцій (АЗС), які належать екс-міністру екології та природних ресурсів України Едуарду Ставицькому, передає enkorr.

«Договір про оренду дійсний до 1 вересня 2019 року. Але оскільки з боку Ставицького неодноразово робилися спроби рейдерського захоплення торгової марки і моєї частини АЗК, я прийняв рішення розірвати договір оренди, щоб раз і назавжди закінчити цю історію», – зазначив Біба.

За його словами, передача станцій відбуватиметься впродовж серпня, в цей час буде вивозитися торгове обладнання та паливо, яке залишається в резервуарах АЗС.

«Ми досягли джентльменської угоди про вивезення свого майна. Було зустрічне побажання про використання нашого торгового знака, але тут наша позиція жорстка – під брендом БРСМ будемо торгувати тільки ми», – додав Біба.

Крім того, він зазначив, що, швидше за все, АЗС будуть здані в оренду одному з діючих гравців ринку. Після виходу з угоди про оренду у Біби залишилася мережа з 133 АЗС.

Нагадаємо, як на ДП «Електронмаш» заявили, що їх захопили «тітушки», і близько 400 працівників тиждень не пускають на робочі місця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *