Центр протидії корупції просить суд скасувати закриття справи проти Авакова-молодшого

Громадська організація «Центр протидії корупції» (ЦПК) просить Солом’янський районний суд Києва визнати незаконним рішення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Василя Кричуна про закриття кримінального провадження у «справі рюкзаків» щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Рішення прокурора САП про закриття справи проти сина Авакова та екс-заступника глави МВС є незаконним, повідомили в ЦПК.

«Прокурором САП Кричуном В.В. прийнято грубо необґрунтоване рішення, яке не відповідає обставинам провадження і суперечить встановленим у законному порядку відомостями», – сказано в позові.

Зазначається, що прокурор знехтував вимогами кримінального процесуального закону і помилково визначив формальну підставу закриття кримінального провадження. ЦПК вважає, що є низка підстав для скасування постанови прокурора.

Нагадаємо, у ЦПК заявили, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький та його заступники незаконно затягують розгляд скарги Національного антикорупційного бюро на закриття «справи рюкзаків» щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *