Барна назвав «скаженими псами» тих, хто за європейські цінності

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна назвав «скаженими псами, яких необхідно ізолювати», тих, хто критикує його законопроект щодо заборони публічного прояву будь-яких видів сексуальної орієнтації. Відповідне повідомлення парламентар залишив у Facebook.

За словами Барни, необхідно ізолювати всіх борців за рівні права у суспільстві.

«Як дивлюся на сторінки критиканів мого законопроекту про недопущення агресивних проявів та публічних маршів парадів пропаганди будь-якої орієнтації, то як не сексуально збочені, чи сексуально стурбовані, чи сексуально незадоволені, або проплачені активісти-пропагандисти європейських «цінностей рівності». Навіщо кричати? Та ніхто вам не забороняє робити свої сексуальні бажання, але робіть це тихо, без шуму як кролики під кущиком. Але сам гавкіт про це і є вашим не так сексуальним, фізичним як психічним і моральним відхиленням, що тільки показує вашу небезпеку для суспільства та підтверджує необхідність ізоляції», – написав Барна.

Нагадаємо, раніше Барна зареєстрував у Верховній Раді законопроект щодо заборони публічного прояву будь-яких видів сексуальної орієнтації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *