Новости

Зеленський здав аналізи

У п’ятницю, 5 квітня, кандидат у президенти України Володимир Зеленський прийшов здавати аналізи до приватної лабораторії.

Про це повідомляється на сторінці «Команди Зеленського» у Facebook.

Зеленський здав на аналіз лише кров. За його словами, через три дні результати аналізу прийдуть на електронну пошту і всім їх покажуть.

Водночас, відповідаючи на запитання журналістів щодо здавання нігтів і волосся на перевірку, кандидат, запевнив, що готовий здавати й інші аналізи, якщо це буде потрібно.

Стосовно ж того, чому він не захотів здавати аналізи на НСК «Олімпійський», Зеленський зауважив, що таке запрошення чинного президента Петра Порошенка є дуже дивним, адже на стадіоні немає лабораторії.Кандидат у президенти також пояснив журналістам, що пропозиція взяти арбітром на дебати лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко є просто запрошенням, а не умовою для проведення дебатів із Порошенком.

Нагадаємо, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що дебати між кандидатами в президенти України мають проходити в студії  НСТУ й виключно з її модератором.

Author

admin