Новости

Зеленський сподівається, що за рік війна на Донбасі завершиться

Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що протягом року війна на Донбасі скінчиться.

Про це глава держави заявив на брифінгу в понеділок у Києві після завершення саміту Україна-ЄС, передає Інтерфакс-Україна.

Говорячи про кроки України щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, одним із моментів Зеленський позначив питання пенсій і соцвиплат.

Президент нагадав, що для отримання пенсій в Україні переселенці з окупованих територій не можуть перебувати там більше ніж 60 днів.

«Ми запропонували наступний крок: давайте розширимо можливість людям бути людьми. Ми запропонували термін в один рік, хоча я дуже сподіваюся, що через рік у нас вже не буде цієї війни», – наголосив він.

Зеленський також зазначив, що потрібен чіткий перелік тих продуктів і товарів, які не можна провозити між підконтрольною і непідконтрольною Україні територіями Донбасу, щоб полегшити життя громадянам, які «не грають у політичні ігри» й опинилися в скрутному становищі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна зможе досягнути прогресу у врегулюванні ситуації на Донбасі лише політико-дипломатичним шляхом.

Author

admin