Новости

ВССУ переніс розгляд справи прикордонника Колмогорова із-за неявки військового прокурора

Вищий спеціалізований суд України прийняв рішення перенести касаційну скаргу на вирок Приморського райсуду міста Маріуполь та Апеляційного суду Донецької області (м.Маріуполь), згідно з якими учасника АТО, прикордонника Сергія Колмогорова засуджено до 13 років за статтею "навмисне вбивство".

Як повідомляє Укрінформ, таке рішення було прийнято колегією суддів у зв’язку з неявкою на засідання військового прокурора.

Засідання ВССУ у цій справі призначили на понеділок, 6 листопада, на 11.00.

Рішення про перенесення суду учасники акції на підтримку Колмогорова, яких було близько 400 осіб, прийняли з обуренням. Дехто з них почав вступати у суперечки з народними депутатами, які прибули також підтримати засудженого прикордонника.

Як повідомлялося, Колмогоров у вересні 2014 року, виконуючи наказ, застосував зброю для зупинки автомобіля, внаслідок чого загинув пасажир автівки.

15 листопада 2016 року Приморський райсуд м. Маріуполя Донецької області оголосив вирок учаснику АТО, військовослужбовцю 79 прикордонного загону Чорноморського регіонального управління ДПСУ Колмогорову, яким визнано його винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади представника влади в правоохоронних органах строком на 3 роки, та позбавленням військового звання "старший солдат".

Тим часом водій автівки, який не виконав законне розпорядження представника ДПСУ, під час активних бойових дій та заходів, що спрямовані на захист територіальної цілісності та суверенітету України, виїхав до Російської Федерації.

«Аргумент»

Author

admin