Новости

Вакарчук офіційно оприлюднив, чи піде у президенти

Святослав Вакарчук разом зі своєю командою працюватиме над тим, щоб проєвропейські сили перемогли.

Про це артист повідомив у своєму зверненні, опублікованому на офіційному YouTube-каналі.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що не буде балотуватися на посаду президента України у 2019 році.

«Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні! І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участі в президентських виборах 2019 року», – наголосив артист.

За словами Вакарчука, він добре усвідомлює, що зараз, у джинсах «може зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку».

«І я не збираюся стояти осторонь. Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їхнє розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою. Так не має бути! І нам під силу це змінити! Разом з моєю командою, я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе! Я вірю – справжні зміни можливі! І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін!», – пообіцяв лідер ОЕ.

Author

admin