Новости

У Держдепі США заявили, що санкції підірвали відносини між олігархами та Кремлем

Сполучені Штати Америки мають намір посилювати санкції проти Росії.

Про це заявив заступник помічника держсекретаря США Девід Пейман в інтерв’ю «Голосу Америки».

«У міру активізації зловмисної поведінки з боку Росії санкції будуть посилюватися, і ми будемо виступати спільно з нашими європейськими партнерами, щоб наші санкції дали мультиплікативний ефект і мали досить сильний тиск на Росію, примусив її нести відповідальність за свою зловмисну поведінку», – сказав він.

За словами Пеймана, через західні санкції російські олігархи, близькі до Кремля, зазнали втрат, і санкції також створили тріщини у відносинах між власне олігархами та Кремлем.

«Величезні витрати, які, завдяки нам, понесли російські олігархи, близькі до Кремля, створили тріщини у відносинах в Росії і між олігархами та Кремлем. Крім того, ми вводимо ці санкції не тільки для підвищення витрат, але і для того, щоб викликати зміни в поведінці. І в цьому відношенні у нас спостерігається чудова трансатлантична єдність з нашими європейськими партнерами», – додав він.

Заступник помічника держсекретаря також підкреслив, що США зможуть змінити політику санкцій лише після позитивної зміни поведінки Кремля.

«Звичайно, що в таких питаннях, як Крим, Україна, втручання на виборах, ми повинні побачити позитивні зміни з боку російського уряду і Кремля, перш ніж почнемо вивчати можливість будь-яких змін у нашій політиці санкцій» – зазначив Пейман.

Author

admin