Новости

Сьогодні в Дніпрі поліцейська машина придушила і побила проукраїнськи налаштованих громадян, які прагнуть захистити місто і країну від пропутінського реваншу

Я далекий від всепропальних настроїв і стогону про «клятих поліцаїв», але, на мою думку, в Арсен Аваков є всі підстави для серйозного розбору польотів по Дніпру.

Сьогодні в Дніпрі поліцейська машина працювала дещо односторонньо в більшості конфліктних ситуацій — на придушення і побиття проукраїнськи налаштованих громадян, які прагнуть захистити місто і країну від пропутінського реваншу.

Затримані понад 20 активістів, десяток отримали травми голови від беркутівських кийків, так само, як і 3,5 роки тому на Майдані.

При цьому з 300 вілкулівських тітушок, звезених до Дніпра з Кривбасу, Кам’янського і навіть Донбасу, які недноразово вступали в бійки і кидалися на патріотів зза спин колишнього Беркуту, затримано лише одного бандюка із Краматорська, який напав на депутата облради від Укропу Влад Бородин.

На жаль, дії деяких патріотів теж мали невиважений характер і так само потребують висновків і корекції, зокрема я маю на увазі сутичку через незаборонені червоні прапори партії «Соціалісти».

Але загальна картина все ж невтішна для держави і правоохоронної системи — попри прямі накази міністра МВС вона захищала не так правопорядок, як право рашистів на безкарність і антиукраїнські провокації.

Особливо неприємно було дізнатися, що як основну вводну перед подіями 9 травня бійці спецпідрозділів МВС отримали задачу на нейтралізацію «людей в камуфляжі», тобто ветеранів Війни за Незалежність.
Неприпустимим також вважаю і відкритий супровід нацполіцією по місту автобусів із завезеною вілкулівською шпаною.

Андрій Денисенко

Author

admin