Новости

Розкажіть про рейдерство. Гройсману відповіли на заклик до іноземних інвесторів

Премєр-міністру Володимиру Гройсману відповіли на його заклик до іноземних інвесторів активніше інвестувати в Україну. Нещодавно прем’єр заявив, що в Україні очікується найстрімкіше економічне зростання у світі.

Український журналіст Вадим Фолькер у своєму Facebook відповів на заклик Гройсмана. Журналіст порадив прем’єру розповідати інвесторам історію Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ».

«Як приклад успішної інвестиційної політики його Кабміну він може наводити історію Житомирської кондитерської фабрики, яку в американського інвестора віджав Пашинський за активної підтримки Авакова і Петренка. Фактично знищили одного з основних конкурентів президентського «Рошен», – написав журналіст.

Вадим Фолькер має на увазі гучний рейдерський скандал навколо кондитерської фабрики в Житомирі, яку наприкінці 2015-го було захоплено за допомогою поліції. У захопленні фабрики звинувачують нардепа від «Народного фронту» Сергія Пашинського, главу МВС Арсена Авакова та міністра юстиції Павла Петренка.

Історія Житомирської кондитерської фабрики демонструє, що небезпека для іноземного бізнесу надходить від самих чиновників та держави. Тому жодні заклики й обіцянки прем’єра Гройсмана не зможуть змінити ситуацію з іноземними інвестиціями, поки буде зберігатись така небезпека.

«Я думаю, почувши неймовірні подробиці цієї історії, іноземні інвестори з мішками грошей просто побіжать в Україну. Будуть проривати кордон, аби лиш інвестувати тут», – іронізує журналіст.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура та Нацполіція виконують замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського і фальсифікують кримінальну справу проти власника Житомирської кондитерської фабрики.

Author

admin