Новости

Рейдерів, які розбирали військову частину, поліція назвала будівельниками

Поліція спростувала повідомлення прес-служби Військово-повітряних сил України про спробу захоплення рейдерами військової частини поблизу Одеси. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив радник голови Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

За словами радника, справу не було відкрито через відсутність факту правопорушення, оскільки рейдерами виявились будівельники, які виконували роботи на території, прилеглій до військової частини, але за її межами.

«У забудовника є усі необхідні документи та дозволи від органів місцевого самоврядування», — розповів Форостяк.

Слідчо-оперативна група виявила дані з камер відеоспостереження та допитала свідків, щоб з’ясувати, що то були не «тітушки», а звичайні будівельники, які облаштовували свій паркан за допомогою екскаваторів та кранів.

Форостяк додав, що частину землі біля військової частини міськрада передала для будівництва забудовнику, який облаштовує там інфраструктурні об’єкти, а саме, гіпермаркет.

При цьому в командуванні Повітряних сил стверджують, що невідомі люди у балаклавах без будь-якого попередження чи документів спробували несанкціоновано захопити частину території військового об’єкту.

Author

admin