Новости

Путін розповів про таємні домовленості з Обамою щодо України

Президент Росії Володимир Путін розповів про таємні домовленості з президентом США Бараком Обамою, які нібито були досягнуті в 2014 році.

Про це він заявив в інтерв’ю американському режисерові Оліверу Стоуну для фільму «У боротьбі за Україну», передають російські ЗМІ.

Путін зазначив, що в 2014 році під час драматичних подій на Майдані він провів телефонну розмову з тодішнім президентом США Бараком Обамою. Проте російський президент відмовився розкривати деталі тієї бесіди, пославшись на її конфіденційний характер.

«У всякому разі можу сказати, що наші домовленості, які були досягнуті в цій телефонній розмові, з американської сторони не були виконані. Я б на цьому обмежився, не став би в деталі вдаватися», – підкреслив Путін.

Говорячи про перспективи російсько-українських відносин, Путін повторив стару пропагандистську тезу, що погіршення відносин нібито було спровоковано «держпереворотом в Києві в 2014 році».

«І друга частина — це пропаганда чинної влади України, які виставляють Росію винуватицею всіх наступних за цим трагічних подій», – додав російський лідер.

Нагадаємо, Путін вимагає скасування блокади окупованого Донбасу.

Author

admin