Новости

Дві третини топ-чиновників знято з розшуку за генпрокурора Луценка – нардеп

Дві третини топ-чиновників були зняті з міжнародного розшуку за час перебування Юрія Луценка на посаді генерального прокурора України.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв в ефірі телеканалу ZIK.

«Я проаналізував, за яких генеральних прокурорів відбулося зняття з міжнародного розшуку топ-чиновників. Мене ця цифра вразила. Якщо брати ключових посадовців, то 2/3 із них були зняті з розшуку при генпрокуророві Луценку», – розповів Соболєв.

За його словами, це сталося попри те, що подання готувалися іншими прокурорами, і всі обставини надавалися. Тоді ці високопосадовці, зауважує Соболєв, чомусь підлягали розшуку, а от саме за Луценка їх почали знімати один за одним.«Я розумію, що минає багато часу, коли прокуратура мала надати доказову базу, а не лише базу з емоціями. Але сам факт залишається фактом, коли серед цих топ-посадовців ми бачимо практично всіх перших осіб в оточенні Януковича – від міністрів, глав адміністрацій, то розумієш, що, можливо, це система», – додав нардеп.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко за допомогою ООН таки отримав американську візу, дію котрої США йому раніше припинили.

Author

admin