Новости

Дитина ледь не згоріла живцем під час похорону діда

Дивний нещасний випадок трапився на Тернопільщині. На щастя, обійшлося без трагічних смертельних жертв. Однак, похорон свого родича родина з Лановецького району Тернопільської області запам’ятає надовго.

Адже наслідком прощальної похоронної процесії стала величезна пожежа у будинку, де лежав мрець. А від вогню ще й сильно постраждав 10-літній хлопчик.

Дитину з опіками тулуба, стегна, спини та верхніх дихальних шляхів доставили в реанімаційне відділення районної лікарні. Лікарі в неї діагностували термічні опіки третього ступеня. За свідченнями медиків, наразі стан дитини стабільний і її життю загрози немає. Пожежа також пошкодила дві кімнати у будинку.

Як з’ясувалося, причиною пожежі стала звичайна воскова свічка. У будинку готувалися до відправи по померлому. В труні горіла свічка. Проте над ранок родичі вийшли з будинку по господарських питаннях, свічка догоріла і спалахнула пожежа, в результаті якої постраждав десятирічний хлопчик. Він спав у сусідній кімнаті.

Дана надзвичайна подія внесена в ЄРДР за статтею 270 частина 1 ККУ – порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Триває слідство,  повідомляє прес-служба головного управління Нацполіції в Тернопільській області.

Ще один нещасний випадок трапився за кордоном. На Мальдівах трагічно загинула українка, інцидент стався на острові Хулхумале, що в передмісті столиці Мале.

Author

admin