Новости

Через вислови Азарова і Рабіновича Нацрада перевірить «112-й»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе виїзну перевірку телеканалу «112 Україна» на предмет російської пропаганди.

Про це інформує прес-служба Нацради.

Зазначається, що підставою слугували заклики до розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, висловлені ведучими і гостями.

Так, як гість і ведучий Вадим Рабінович у кількох програмах називав українців «фашистами», говорив про насаджування «фашистської ідеології» і про те, що у військових частинах країни розвішують свастику.

«Скажите пожалуйста, это ничего, что сегодня спокойно с фашистскими флагами те, которые… ну, просто, молодежь не соображающая, и подстрекатели ходят по городу Киеву. Это нормально? Это ничего, что во многих военных подразделениях нашей страны татуировки, свастики. Это как? Соотносится с нашим завтрашним днем?».

Інше порушення регулятор зафіксував у передачі «Велике інтерв’ю», що вийшла в ефір 16 лютого. Запрошений Микола Азаров назвав події Революції Гідності «державним переворотом», громадян і владу – «неонацистами», і заперечив війну з Росією.

У грудні 2018 року ведучий телеканалу розповів про нібито захоплення молодиками храму у Вінниці. «112-й» не спростував інформації навіть після того, як її спростували інші ЗМІ.

Національна рада також звернеться до регіональних компаній, які мовлять за аналогічною до «112 Україна» програмною концепцією, з проханням надати записи їхніх ефірів для аналізу.

Author

admin