Новости

«Барселона» мінімально перемогла «Манчестер Юнайтед» на виїзді: відео

«Барселона» чотири рази грала проти «Манчестер Юнайтед» на «Олд Траффорд». Але жодного разу так і не перемагала – дві нічиї та дві поразки. Та 10 квітня у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ця серія була перервана. Хоча і за допомогою самих гравців МЮ.

Манчестер Юнайтед – Барселона 0:1
Гол: Шоу, 12 (авт)

Все у матчі нагадувало про Уле-Геннара Сульшера. Особливим була «відсилання» до 20-ліття його знаменитого голу у ворота «Баварії» у фіналі Ліги чемпіонів. Тоді нападник відзначився вже у доданий час на «Камп Ноу» (стадіон «Барселони») та допоміг здобути МЮ перемогу у Лізі чемпіонів. Фінал 2011 року на «Вемблі», коли там зустрічалися саме МЮ та «Барселона», на «Олд Траффорд» вирішили не згадувати. Тоді перемогли «синьо-гранатові» 3:1. Один з голів забив Мессі. Окрім аргентинця, в обох матчах зіграли ще Піке та Буксетс. З гравців «Манчестер Юнайтед» – лише Смолінг, який провів матч на лаві запасних.

Дивіться відео, як «Аякс» зіграв внічию з «Ювентусом» у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Гру команди розпочали активно. Вже на 2-ій хвилині Бускетс збив МакТомінея поблизу штрафного майданчика. Обійшлося без жовтої картки, але господарі отримали право на небезпечний штрафний. При цьому воротар «Барселони» вирішив поставити лише одного гравця. Пробивав Решфорд. Удар був потужний, у дальній кут воріт. Але повз рамку.

На 8-ій хвилині тер Штегену довелося виходити за межі штрафного майданчика, коли Погба віддав пас на Решфорда на хід. Та голкіпер «Барселони» виявився швидшим, вибивши м’яч з-під ніг суперника. Згодом Решфорд ще раз намагався втекти від Піке. Та захисник випередив гравця МЮ.

На 12-ій хвилині «Барса» вийшла вперед. Мессі отримав закидання у штрафний майданчик від Бускетса. Однак побачивши, що можливості пробити немає, він навісив на дальню штангу. А вже там головою пробив Суарес. М’яч летів вздовж лінії воріт, але через незначний рикошет таки залетів у ворота. У цьому моменті намагався вдарити по м’ячу Коутіньо. І боковий арбітр зафіксував офсайд. Однак відеоповтор показав, що бразилець не торкався м’яча. Натомість його зачепив Шоу. І гол зарахували саме на Люка Шоу.