Новости

Афери в енергетиці: Соратник Порошенка передумав та скасував обіцяне інтерв’ю

Соратник чинного президента Петра Порошенка та народний депутат Ігор Кононенко (фракція «Блок Петра Порошенка») відмовився від обіцяного інтерв’ю журналістам програми «Схеми», повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що в прес-службі депутата зазначили: «У передвиборчому штабі Ігор Кононенко дуже чітко відповів вашому журналісту: «Зустрінемося в європейському суді».

Раніше Кононенко запрошував журналістів «Схем» на інтерв’ю на наступний після виходу розслідування тиждень: «до середи включно».

Так, «Схеми» планували запитати, у тому числі, чи використовував Кононенко своє становище і наближеність до президента для встановлення лояльного керівництва на обленерго з державною часткою в обмін на фінансову винагороду, а також чи сприяв він бізнесменам Ігорю і Григорію Суркісам та екс-голові правління ПрАТ «ХК «Енергомережа» Дмитру Крючкову у виведенні грошей з обленерго.

Нагадаємо, 28 березня журналісти програми «Схеми» опублікували записи телефонних розмов бізнесмена Дмитра Крючкова, братів Суркісів та найближчого соратника президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка, які свідчать про причетність останнього до афер в енергетиці.

Author

admin